Pse Elita Rudi nuk shihet kurrë me kunatën e saj

152
pse-elita-rudi-nuk-shihet-kurre-me-kunaten-e-saj

Moderatorja Elita Rudi tani është nënë e dy fëmijëve.

Zëri dhe Bota janë emrat e dy fëmijëve të saj, të cilët bënë bujë në media, madje që të dy kanë edhe llogari të hapura në instagram.

Siç dihet Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet më simpatike në shoubizz, andaj shpesh edhe komentohet romanca e tyre.

Ndërkohë që Elita shpesh poston foto me vjehrrën e saj Lirijën duke zbuluar raportet e mira që ka, atë asnjëherë nuk e kemi parë me kunatën e saj gjakovare Blerina Bokshin.

Nuk dihet ende pse bashkëshortja e Gjikos dhe ajo e Arbërit nuk janë parë bashkë./Kosovarja/

The post Pse Elita Rudi nuk shihet kurrë me kunatën e saj appeared first on Gazeta Press.