Kaq e zjarrtë duket në kuzhinë Geta Beqa

183
kaq-e-zjarrte-duket-ne-kuzhine-geta-beqa

Geta Beqa është kampione botërore e fitnesit, që na ka bërë krenarë me titujt dhe trofetë e fituar në arena nëdrkombëtare.

Geta, ka qendrën e saj të fitnesit, është trajnere personale dhe çelësi i suksesit të linjave ideale për shumë femra.

Ajo, shërben edhe si imazh për disa produkte usbqimore, të cilat llogariten të jenë të shëndetshme.

Po, si është kampionja në kuzhinë? Siç mund ta shihni, ajo duket mjaft e zjarrtë. /Kosovarja/

The post Kaq e zjarrtë duket në kuzhinë Geta Beqa appeared first on Gazeta Press.