Sunday, September 24, 2023

Arkivat Përditshëm May 31, 2021

syla:-vv-ja-mund-ta-kandidoje-liburn-aliun-per-kryetar-te-prishtines

Syla: VV-ja mund ta kandidojë Liburn Aliun për kryetar të Prishtinës

0
Syla në Pressing të T7 ka thënë se kandidati më i favorshëm i Lëvizjes Vetëvendosje është Liburn Aliu. Syla shtoi se Lëvizja Vetëvendosje nuk ka...
molliqaj-thote-se-vv-doli-kunder-faljes-se-gjobave-gjate-pandemise-vetem-qe-t’i-dalin-kunder-psd’se

Molliqaj thotë se VV doli kundër faljes së gjobave gjatë pandemisë vetëm që t’i...

0
Molliqaj, nëpërmjet një reagimi në ‘Facebook’, e ka pyetur Kusari-Lilën se “si e arsyetojnë faktin që ishin po të njëjtit që para pak ditësh...
pse-elita-rudi-nuk-shihet-kurre-me-kunaten-e-saj

Pse Elita Rudi nuk shihet kurrë me kunatën e saj

0
Moderatorja Elita Rudi tani është nënë e dy fëmijëve. Zëri dhe Bota janë emrat e dy fëmijëve të saj, të cilët bënë bujë në media,...
teuta-selimi-pozon-me-kembe-te-hapura

Teuta Selimi pozon me këmbë të hapura

0
Këngëtarja e dashur Teuta Selimi nuk është edhe aq aktive në rrjete sociale. Ajo rrallë herë publikon fotografi por sigurohet që kur të publikon të...
lista-serbe-priti-emisarin-amerikan-palmer,-ankohen-se-s’kane-te-drejta-dhe-i-kerkojne-asociacionin-e-komunave-serbe

Lista Serbe priti Emisarin Amerikan Palmer, ankohen se s’kanë të drejta dhe i kërkojnë...

0
Kryetari i Listës Serbe Rakic së bashku me zëvendës kryetarët Jevtic dhe Simic, biseduan me emisarin amerikan Palmer, që gjendet në vizitë në Prishtinë...
osmani-pranoi-letrat-kredenciale-te-ambasadorit-jorezident-te-estonise,-sander-soone

Osmani pranoi letrat kredenciale të ambasadorit jorezident të Estonisë, Sander Soone

0
Presidentja Osmani ka shfaqur shpresën në mbështetjen e mëtejme në Estonisë në rrugën evropiane të Kosovës, duke llogaritur në mbështetjen e saj edhe në...
momenti-kur-cifti-bie-nga-ballkoni-gjate-kohes-kur-po-konfliktoheshin

Momenti kur çifti bie nga ballkoni gjatë kohës kur po konfliktoheshin

0
Kalimtarë të shikuar panë sesi një çift që po konfliktoheshin në ballkon, ranë të dy nga 7-8 metra lartësi kur parmakët ornamentalë u thyen. Çifti...
u-ekzekutua-me-8-plumba,-shqiptari-dyshohet-si-i-perfshire-ne-vrasjen-e-gazetarit-te-njohur-grek:-kane-dashur-t’i-mbyllin-gojen

U ekzekutua me 8 plumba, shqiptari dyshohet si i përfshirë në vrasjen e gazetarit...

0
Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me vrasjen e 34-vjeçarit shqiptar, Aristidis Pappas, i cili u ekzekutua një ditë më parë në një...
tuchel-e-deshiron-nje-kontrate-te-re-te-chelsea

Tuchel e dëshiron një kontratë të re te Chelsea

0
Tekniku gjerman nënshkroi kontratë 18 muajshe por ai është rrugës për të nënshkruar kontratë të re pasi që fitoi Ligën e Kampionëve Thomas Tuchel është...
uefa-per-rastin-e-superliges:-do-ta-mbrojme-fuqishem-pozicionin-tone

UEFA për rastin e Superligës: Do ta mbrojmë fuqishëm pozicionin tonë

0
Gjykata e Madridit i ka bërë pyetje Gjykatës Evropaine lidhur me ligjshmërinë e Superligës Evropiane. Gjykata tani duhet të jape interpretimin e ligjeve në këtë...