Lorik Emini: Është krenari të veshësh fanellën e Kosovës

205
lorik-emini:-eshte-krenari-te-veshesh-fanellen-e-kosoves

Lork Emini është shprehur tejet i lumtur me pritjen që i është bërë tek Kombëtarja e Kosvoës.

Ai ka folur për eksperiencën e tij në ditët e para dhe për motivimin e tij për të përfaqësuar Kosovën.

Emini theksoi se është një krenari për të Kombëtare, 21 vjeçari tregoi se është duke mësuar nga selektori Challandes ku ka theksuar se Kosova dëshiron fitore ndaj San Marinos.

Më poshtë mund të ndiqni deklaratat e Eminit.

The post Lorik Emini: Është krenari të veshësh fanellën e Kosovës appeared first on RahovecNET.