Havertz e kalon Chelsean në epërsi

190
havertz-e-kalon-chelsean-ne-epersi

Është shënuar goli i parë në finalen e Champions Leagues mes Manchester Cityt dhe Chelseat.

Janë londinezët që kanë kaluar në epërsi përmes Kai Havertz në minutën e 42-të.

Tani vështirësohet puna për ekipin e Guardiolas, të cilët do të synojnë përmbysjen e rezultatit në pjesën e dytë.

The post Havertz e kalon Chelsean në epërsi appeared first on RahovecNET.