Georgina Rodriguez zbulon të ardhmen e Ronaldos

201
georgina-rodriguez-zbulon-te-ardhmen-e-ronaldos

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez u tha gazetarëve se sulmuesi do të qëndrojë në Juventus.

Spekulimet rreth të ardhmes së tij po rriten pas kthimit të Max Allegrit dhe nevojës për të ulur shpenzimet, së bashku me raportet e një marrëveshje të mundshme shkëmbimi me Manchester United për Paul Pogban.

Georgina Rodriguez ishte duke ecur në Spanjë ndërsa po filmonte një dokumentar të Netflix dhe u pyet se a po largohet Ronaldo nga Juventusi.

“Ai po qëndron”, ishte përgjigjja e shkurtër e saj.

Për yllin portugez janë të interesuara disa klube përfshirë Real Madridin, Manchester Unitedin dhe Sporting Lisbonën.

The post Georgina Rodriguez zbulon të ardhmen e Ronaldos appeared first on RahovecNET.