Zyrtare: Luciano Spalletti emërohet trajner i Napolit

196
zyrtare:-luciano-spalletti-emerohet-trajner-i-napolit

Edhe zyrtarisht, Luciano Spalletti është emëruar trajner i Napolit.

Spalletti do të zëvendësojë Gennaro Gattuson e larguar në fund të sezonit.

Ai ka qenë në të kaluarën trajner i shumë klubeve, veçuar Romës dhe Interit.

The post Zyrtare: Luciano Spalletti emërohet trajner i Napolit appeared first on RahovecNET.