Shota Baraliu paska ndryshuar aq shumë, sa vështirë ta njihni

45
shota-baraliu-paska-ndryshuar-aq-shume,-sa-veshtire-ta-njihni

Aktorja Shota Baraliu ka kohë që nuk është parë në ndonjë projekt, ani pse dikur ish tejet aktive.

E kemi parë në seriale, skeçe humoristike, filma dhe projekte të ndryshme, ku ajo është shfaqur si aktore.

Përtej kësaj, Baraliu për një periudhë kohore u morr edhe me muzikë, bëri disa këngë e videoklipe, madje u prezantua edhe në “Kënga Magjike”, shkruan “Kosovarja”.

Shota, së fundi po merret shumë me linjat fizike, ndërkohë që po duket më bukur se asnjëherë më parë.

The post Shota Baraliu paska ndryshuar aq shumë, sa vështirë ta njihni appeared first on Gazeta Press.