E fejuara Shpatit live nga gjinekologia: Tani ju tregoj a jam apo jo shtatëzënë

269
e-fejuara-shpatit-live-nga-gjinekologia:-tani-ju-tregoj-a-jam-apo-jo-shtatezene

Hiq më larg se dje në media qarkulluan lajme se Shpati dhe Selvija po bëhen prindër për herë të parë.

Aludime të cilat filluan pasi e fejuara e këngëtarit u pa në repartin gjinekologjik, e më pas thashethemet morën rrjedhën, shkruan “Kosovarja”.

E meqë Selvijës i kanë rënë në sy lajmet e tilla, ajo vendosi sot të bëjë një sqarim publik me të cilin iu tregoi arsyen e vizitës tek gjinekologia, e që s’kishte të bëjë fare me shtatzëninë.

“Tani ju tregoj a jam apo jo shtatëzënë😅

Në fakt një kontrollë gjinekologjike në çdo 6 muaj është e patjetërsueshme për çdo vajzë mbi 18 vjet, njëjtë edhe unë vizitohem për kontrollat rutine

Por jo… nuk jam shtatëzënë por patjetër që kur të jem do të ju njoftojmë bashkë me Shpatin ❤ dashuri për ju, “, shkruan Selvija krahasa fotos që sjellë me doktoreshën e saj.

Eh, po kujdesi ndaj vetes mbi të gjitha./Kosovarja

The post E fejuara Shpatit live nga gjinekologia: Tani ju tregoj a jam apo jo shtatëzënë appeared first on Gazeta Press.