Djali Gilit dhe e dashura shkëmbejnë puthje pasionante në Maldive

411
djali-gilit-dhe-e-dashura-shkembejne-puthje-pasionante-ne-maldive

Maldive tanimë është shndërruar një destinacion mjaft i shpesh për artistët e vendit apo thënë më mirë për pasanikët e vendit.

Së fundmi herë, këtë vend po e vizitojnë edhe Robert Berani me të dashurën e tij Herolinën, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja janë prej kohësh bashkë, ku kohë pas kohe ndajnë imazhe e video të ndryshë së bashku.

Ashtu vepruan edhe sot, tek sa postuan një video duke shkëmbyer puthje së bashku midis Maldiveve.

The post Djali Gilit dhe e dashura shkëmbejnë puthje pasionante në Maldive appeared first on Gazeta Press.