Bajqinovci i VV-së e imiton Kurtin, kritikon opozitën për mungesë kreativiteti

137
bajqinovci-i-vv-se-e-imiton-kurtin,-kritikon-opoziten-per-mungese-kreativiteti

Bajqinovci, njëjtë si Kurti ka tentuar ta kritikojë opozitën që sipas tij nuk po dijnë të kritikojnë, shkruan Rahovec.net.

Madje ka thënë se opozita e tanishme në Kosovë është anemike.

Kritika të njëjta gjatë javës që lamë pas pati edhe kryeministri Kurti gjatë fjalimit në Kuvendin e Kosovës.

Postimi i plotë:

Vaksinat, konfiskimi, homologimi, AKP-ja, vetingu dhe shumë e shumë projekte po realizohen.

Por e kemi problemin e një opozite anemike e cila dita ditës po na shqetëson me mungesë kreativiteti. /Rahovec.net/