Loredana dhe Mozzik shtyhen se kush i ka dhëmbët artificialë më të bukur

179
loredana-dhe-mozzik-shtyhen-se-kush-i-ka-dhembet-artificiale-me-te-bukur

Ata kanë paralajmëruar një projekt të ri të përbashkët, që pritet të publikohet sonte.

Se si do të jetë e si do të duket çifti i ribashkuar, mbetet për t’u parë pas lansimit të projektit nga i cili na ndajnë pak orë.

Ndërkohë, dyshja po investojnë shumë edhe në pamjen e jashtme, duke zgjedhur garderobën më të shtrenjtë.

Loredana dhe Mozzik i kanë bërë edhe dhëmbët artificialë të bardhë si bora dhe në këtë foto duket se po shtyhen se cili i ka më të bukur./Kosovarja/

The post Loredana dhe Mozzik shtyhen se kush i ka dhëmbët artificialë më të bukur appeared first on Gazeta Press.