Gili fotografohet me gruan e Malësorit

161
gili-fotografohet-me-gruan-e-malesorit

A e keni ditur që çifti Gili dhe Ilir Berani janë miq shumë të afët me këngëtarin nga Mali i Zi, Malësorin?

Po, dyshja e famshme e muzikës shoqërohen shpesh me këngëtarin e hitit “Kthehuni” dhe bashkëshorten e tij.

Gili, që njihet për natyrën sociale dhe origjinale, është forografuar me bashkëshorten e Malësorit dhe foton e ka postuar në rrjete sociale.

Këngëtarja e quan mike, Fatmire Vllasaliun, shkruan “Kosovarja”

The post Gili fotografohet me gruan e Malësorit appeared first on Gazeta Press.