Bashkëshortja e Feros merrë komente nga këto dy këngëtare të njohura

198
bashkeshortja-e-feros-merre-komente-nga-keto-dy-kengetare-te-njohura

Arbenita Ismaili tanimë është bërë nënë për herë të parë.

Pak muaj pas martesës me Feron dyshja u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Nina.

Arbenita ka arritur ti rikthejë menjëherë linjat trupore, për të cilat edhe është lakmuar shumë nga gjinia e bukur.

Hiq më larg se sot ajo solli disa storye ku u shfaq veshur me një fustan të zi, duke u bërë gati që të jetë prapë imazh për ndonjë firmë të njohur.

Karshi këtyre fotove të bukura nuk qëndruan indiferente dy këngëtaret e njohura kosovare ,Melinda Ademi dhe Dafina Zeqiri të cilat siç duket paskan raporte të mira me Arbenitën./Kosovarja/

The post Bashkëshortja e Feros merrë komente nga këto dy këngëtare të njohura appeared first on Gazeta Press.