“A po t’ngon gruaja?”, Loredana befason me pyetjen për Mozzikun

137
“a-po-t’ngon-gruaja?”,-loredana-befason-me-pyetjen-per-mozzikun

Loredana dhe Mozzik mbrëmë në mesnatë kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë të albumit.

Pak para se të publikohej ky bashkëpunim, dyshja vendosën që të hynin ‘Live’ në Instagram dhe të zhvillonin një bisedë me fansat e tyre, shkruan GazetaBlic.

“A po t’ngon gruaja?”, ishte pyetja e Loredanës për Mozzikun.

Në lidhjen LIVE, Loredana mes tjerash dëgjohet duke thënë “faleminderit për respektin”./Blic/

The post “A po t’ngon gruaja?”, Loredana befason me pyetjen për Mozzikun appeared first on Gazeta Press.