Po kallet Santiago Bernabeu

175
po-kallet-santiago-bernabeu

Real Madridi ka filluar renovimin e stadiumit Santiago Bernabeu por një gjë e pazakonshme ka ndodhur sonte

Tymë është parë duke dalë nga ky stadium derisa nuk dihet se për çfarë po bëhet fjalë. Një video ka filluar që të bëhet virale nëpër rrjetin social Twitter.

Kujtojmë se Fiorentino Perez ka premtuar se do të bëjë një stadium tepër modern derisa këtë sezon gjatë pandemisë, Real Madrid ndeshjet i ka luajtur në stadiumin Alfredo di Stefano, stadium ku zakonisht luan Real Madrid Castilla, pra skuadra B e Real Madridit dhe shërben si një stadium edhe për stërvitje të Los Blancos.

The post Po kallet Santiago Bernabeu appeared first on RahovecNET.