Kjo zonjë e rëndë që feston sot ditëlindjen- nëna e Afërdita Dreshajt

233
kjo-zonje-e-rende-qe-feston-sot-ditelindjen-nena-e-aferdita-dreshajt

Afërdita Dreshaj sot ka filluar ditën në një mënyrë të veçantë.

Modelja bukuroshe e martuar me hokeistin cek Jakub Kindl, ka uruar nënën e saj për ditëlindje, duke zgjedhur fjalët më të bukura.

“Urime për nënën dhe shoqën më të mirë” thotë Afërdita krahas fotos që sjellë më personin më të dashur të zemrës.

E për ju që nuk keni pasë rastin ta njihni, kjo zonjë elegante është nëna e modeleve të njohura Aferdita dhe Jehona Dreshajt./Kosovarja/

The post Kjo zonjë e rëndë që feston sot ditëlindjen- nëna e Afërdita Dreshajt appeared first on Gazeta Press.