Engjëllusha Salihut me këtë foto do t’i dalë nafaka

131
engjellusha-salihut-me-kete-foto-do-t’i-dale-nafaka

E ëmbël dhe shumë e afërt me ata që e njohin, por edhe me fansat që i dhurojnë dashuri pa kusht.

E tillë thuhet të jetë vajza e vogël e këngëtares Shyhrete Behluli, Engjëllusha simpatike.

Engji, investon mjaft në pamjen e jashtme, në fytyrë, flokë, por edhe stil. E, ani se i ka të gjitha të mirat, bukuroshja vazhdon të jetë “zemër e vetmuar”.

Ama, pas publikimit të kësaj foto ku ajo shkëlqen, ofertat me gjasë do t’i ketë të pa numërta./Kosovarja/

The post Engjëllusha Salihut me këtë foto do t’i dalë nafaka appeared first on Gazeta Press.