Berisha i komenton Kurtit, i referohet si “Abu Albin”: Xhemati yt të ka votu për burgje

224
berisha-i-komenton-kurtit,-i-referohet-si-“abu-albin”:-xhemati-yt-te-ka-votu-per-burgje

Ai Kurtit i është referuar si “Abu Albin”, duke i thënë se atë e kanë votuar qytetarët për burgje e arkivole, dhe jo për shpresë e zhvillim, shkruan Rahovec.net.

A po e shsh abu Albin, xhemati yt te ka votu per burgje, jo per shprese e zhvillim, xhemati yt te ka votu per arkivole, vec lexoj komentet e patriotave…e mosvet per kete shtet!”, i ka komentuar Berisha, Kurtit.

Ky koment i tij është përcjellë me reagime të shumta në përkrahësit e Kurtit. /Rahovec.net/