Benzema dhe Deschamps takohen me njëri tjetrin, shihen në humor të mirë

238
benzema-dhe-deschamps-takohen-me-njeri-tjetrin,-shihen-ne-humor-te-mire

Karim Benzema dhe Didier Deschamps janë takuar me njëri tjetrin në kombëtaren e Francës.

Sulmuesi i Real Madrid është ftuar nga kombëtarja e Francës pas 5 viteve mungesë, pas performancave të shkëlqyeshme me klubin e tij.

Deschamps ka vendosur që të lë prapa skandalin e Benzemas, në të cilin ishte përfshirë së bashku me Valbuenan.

Franca shihet si njëra ndër skuadrat favorite për ta fituar Kampionatin Evropian “EURO 2020”.

Ndeshja e tyre e parë në grupime në këtë kampionat do të jetë ndaj Gjermanisë.

The post Benzema dhe Deschamps takohen me njëri tjetrin, shihen në humor të mirë appeared first on RahovecNET.