Tuesday, June 6, 2023

Arkivat Përditshëm May 27, 2021

haliti-hedh-dyshime-per-shendetin-mendor-te-haki-abazit:-ka-nevoje-per-psikoterapi

Haliti hedh dyshime për shëndetin mendor të Haki Abazit: Ka nevojë për psikoterapi

0
Në një përgjigje për reporterin,  Haliti ka hedhur dyshime mbi shëndetin mendor të Haki Abazit. “S’kam koment për persona që kanë nevojë për Psikoterapi. Ai...
berisha-i-komenton-kurtit,-i-referohet-si-“abu-albin”:-xhemati-yt-te-ka-votu-per-burgje

Berisha i komenton Kurtit, i referohet si “Abu Albin”: Xhemati yt të ka votu...

0
Ai Kurtit i është referuar si “Abu Albin”, duke i thënë se atë e kanë votuar qytetarët për burgje e arkivole, dhe jo për...
nenshkruhet-marreveshja-ne-vlere-25-milione-euro

Nënshkruhet marrëveshja në vlerë 25 milionë euro

0
  Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve dhe Banka Zhvillimore e Këshillit të Evropës (BZhKE) sot kanë nënshkruar marrëveshjen e amendamentimit numër 1 të marrëveshjes...
dogana:-deklarata-e-deputetit-abelard-tahiri-eshte-e-pavertete

Dogana: Deklarata e deputetit Abelard Tahiri është e pavërtetë

0
  Dogana e Kosovës ka reaguar lidhur me deklaratën e deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri duke e quajtur si të pavërtetë se...
ish-kandidati-i-ldk’se-per-kryetar-te-drenasit-arrestohet-nen-dyshimet-per-pastrim-parash

Ish-kandidati i LDK’së për kryetar të Drenasit arrestohet nën dyshimet për pastrim parash

0
Policia e Kosovës përmes një komunikate adresuar mediave ka njoftuar se ka arrestuar tre persona nën dyshimin se pastruan para, në mesin e tyre...
arrestohen-tre-te-dyshuar-per-pastrim-parash-ne-drenas

Arrestohen tre të dyshuar për pastrim parash në Drenas

0
Hetuesit policorë të Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, pas zhvillimeve të hetimeve paraprake, me urdhëresë të Gjykatës Themelore në Prishtinë, sot...
thane-qe-e-ka-refuzuar-kosoven,-reagon-florent-muslija

Thanë që e ka refuzuar Kosovën, reagon Florent Muslija

0
Ditë më parë është raportuar nëpër media që Floren Muslija e ka refuzuar ftesën e Kombëtares se Kosovës, për shkak se ai nuk ishte...
fiorentina-dhe-milan-dy-skuadrat-favorite-per-te-nenshkruar-me-hysajn

Fiorentina dhe Milan dy skuadrat favorite për të nënshkruar me Hysajn

0
Elseid Hysaj mund të quhet një lojtar i lirë, edhe pse kontrata e tij me Napolin skadon edhe një muaj. Mbrojtësi shqiptar nuk ka gjetur...
pacolli-i-del-ne-krah-kurtit-per-shuarjen-e-akp-se:-e-kam-thene-qe-nga-2006-ta

Pacolli i del në krah Kurtit për shuarjen e AKP-së: E kam thënë që...

0
Me anë të një postimi në Facebook, Pacolli ka thënë se që nga viti 2006 ka kërkuar dhe potencuar nevojën sipas tij të mbylljes...
shefi-i-be-se-takon-hoxhajn,-diskutimin-me-te-e-quan-“bisede-interesante”

Shefi i BE-së takon Hoxhajn, diskutimin me të e quan “bisedë interesante”

0
Szunyog për takimin me Hoxhajn ka shkruar në Twitter, teksa të njëjtin e ka vlerësuar si diskutim “interesant”, shkruan Rahovec.net. Ai ka thënë se pret...