Tifozët nuk i duan Ramosin, Hazardin, Marcelon, Iscon… Varanen

244
tifozet-nuk-i-duan-ramosin,-hazardin,-marcelon,-iscon…-varanen

Pavarësisht se jemi në pandemi, Real Madridi ka premtuar se do të bëjë ndryshime në skuadër.

Naa Los Blancos mund të ketë largime të mëdha.

Në një anketë të AS, tifozët kanë preferuar që të mos i shohin më në skuadër lojtar si Sergio Ramos, Marcelo, Gareth Bale, Eden Hazard, Marco Asensio, Jovic.

Nga afër 200 mijë vota, Isco është më i padëshiruari me 94% të votave për largim, pastaj vjen Marcelo, Bale, Mariano, Jovic e me radhë.

Courtois dhe Valverde janë futbollistët që pëlqehen më së shumti nga tifozët dhe të paprekshëm.

Më poshtë i keni me video dhe përqindje të dëshiruarit dhe të padëshiruarit nga tifozët,

The post Tifozët nuk i duan Ramosin, Hazardin, Marcelon, Iscon… Varanen appeared first on RahovecNET.