Shyhrete Behluli e merrë këtë pozë në veturën e saj luksoze

394
shyhrete-behluli-e-merre-kete-poze-ne-veturen-e-saj-luksoze

Këngëtarja kosovare Shyhrete Behluli vazhdon të jetë më e pëlqyera e muzikës popullore.

Ajo nuk pëlqehet vetëm për shkak të muzikës, por edhe për shkak stilit të veshjes që i ka qëndruar besnik tash e disa dekada.

Këngëtarja përherë shfaqet elegante dhe kombinuar në mënyrë perfekte, sa shpesh është krahasuar me vajzat e reja.

E një krahasim të tillë mund të bëhet edhe sot tek sa merrë këtë pozë në veturën luksoze.

Ja shikojeni./Kosovarja/

The post Shyhrete Behluli e merrë këtë pozë në veturën e saj luksoze appeared first on Gazeta Press.