Butrint Imeri e tepron me pjesët intime

402
butrint-imeri-e-tepron-me-pjeset-intime

Që nga dalja e parë në skenë, ai nuk ka marr vëmendjen e publikut vetëm me zërin që ka.

Menjëherë Butrinti u bë i preferuari i qindra adoloshenteve, që e pëlqyen dhe e deshën këngëtarin e hiteve.

Butrinti mbetet edhe më tej aktiv në muzikë me këngë e videoklipe interesante, por edhe me shumë foto të lansuara në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto provokuese me qindra pëlqime, Butrinti shihet duke i shyrë poshtë pantollonat e verës.

Kujdes me gjërat intime, bukurosh!

The post Butrint Imeri e tepron me pjesët intime appeared first on Gazeta Press.