Arbenita thyen “premtimin”, bën veprimin që askush nuk e priste!

192
arbenita-thyen-“premtimin”,-ben-veprimin-qe-askush-nuk-e-priste!

Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër për herë të parë më 24 prill me ardhjen në jetë të vajzës tyre Nina.

Ndërkohë që të gjithë ishin kuriozë të dinin si dukej e vogla, çifti i famshëm i showbizit mori vendimin e prerë për të mos e publikuar portrerin e bebushes.

Por, modelja 23 vjeçare sot ka thyer “premtimin”. Ylli i pasarelave ka publikuar një foto të Ninës kur ishte tre javëshe dhe na ka ngrohur zemrat të gjithëve.

Bebushja ngjan si një ëngjëll i vërtetë dhe mund të themi se ja vlejti pritja! /party

The post Arbenita thyen “premtimin”, bën veprimin që askush nuk e priste! appeared first on Gazeta Press.