Askush se dinte, por Loredana dhe Mozzik qenkan ripajtuar shumë kohë më parë

160
askush-se-dinte,-por-loredana-dhe-mozzik-qenkan-ripajtuar-shume-kohe-me-pare

Loredana dhe Mozzik po shfaqin dashurinë e tyre haptazi tash e disa kohë.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi ajo ka postuar në Instastory imazhe të ndryshme të Mozzik të cilat janë të bëra ndër vitet e fundit, kohë ajo kur fansat nuk dinin ende asgjë për ribashkimin e tyre.

Më poshtë mund t`i shikoni fotografitë dhe videot e publikuara nga vetë reperja në Instastory.

The post Askush se dinte, por Loredana dhe Mozzik qenkan ripajtuar shumë kohë më parë appeared first on Gazeta Press.