Vidhen stoli ari në një shtëpi në Vrellë të Lipjanit

230
vidhen-stoli-ari-ne-nje-shtepi-ne-vrelle-te-lipjanit

Stoli ari janë vjedhur në një shtëpi në Vrellë të Lipjanit.

Vjedhja raportohet të ketë ndodhur të shtunën.

Policia e Kosovës njofton se persona ende të panjohur kanë hyr me forcë në shtëpi ku edhe kanë kryer vjedhjen.

Rasti po vazhdon të hetohet.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar, se person-a të panjohur e forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur një sasi stoli ari. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.