Nuk do ta besoni por kështu dukej Ronela para se të bëhej e famshme

163
nuk-do-ta-besoni-por-keshtu-dukej-ronela-para-se-te-behej-e-famshme

Ronela Hajati sot eshte nje nder kengetaret me hot dhe te komentuara.

Fillimet e karrieres te saj ajo i ka patur tek “Ethet e te premtes” rreth 18 vite me pare. Atehere ishte thjesht 13 vjec dhe duket se ka ndryshuar shume.

Sot ajo eshte nje nga kengetaret me te perfolura per pamjen e saj sidomos ne klipet qe zgjedh te beje gjithmone dicka ndryshe.

Pak dite me pare Ronela publikoi kengen e saj me te re “Aventura”.

The post Nuk do ta besoni por kështu dukej Ronela para se të bëhej e famshme appeared first on Gazeta Press.