“Historinë s’mund ta ndryshojë askush”, kështu e kujton Ganimete Musliu Thaçin në ditën e Presidentit

195
“historine-s’mund-ta-ndryshoje-askush”,-keshtu-e-kujton-ganimete-musliu-thacin-ne-diten-e-presidentit

Musliu ka shkruar në Facebook se historinë nuk mund ta ndryshojë askush, ndërkaq ka publikuar një fotografi të ish-Presidentit Thaçi.

“Dita e Presidentit! Historinë s’mund ta ndryshoj askush!”, ka shkruar Musliu.

Ndryshe, sot shënohet Dita e Presidentit, me ç’rast Presidentja Osmani bashkë me ish-presidentët Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe Behgjet Pacolli, kanë bërë homazhe te shtatorja e ish-Presidentit Ibrahim Rugova.