Çka thotë vjehrra kosovare e Luanes kur e sheh nusen të zveshur?

213
cka-thote-vjehrra-kosovare-e-luanes-kur-e-sheh-nusen-te-zveshur?

Ka kohë që Luana Vjollca është në pushim, por bëhet e ditur që së shpejti ajo kthehet në ekran me sezonin e ri të “Shiko kush Luan”.

Siç dihet, shou i saj televiziv kapë shumë audiencë, e kjo për shkak të lojërave, të ftuarve dhe vetë Luanes.

Edhe gjatë kësaj kohe sa Luana ka qenë në pushim, nuk kanë munguar postimet e ndryshme nga ajo.

Në secilen foto nusja e Kosovës ka ardh e nxehtë, joshëse dhe provokuese.

A thua çka thotë vjehrra e saj kur e sheh kështu?

The post Çka thotë vjehrra kosovare e Luanes kur e sheh nusen të zveshur? appeared first on Gazeta Press.