U rikthye për Antonelën, por doli çift me Sarën! Atdheu shpjegon veprimet e tij të çuditshme

152
u-rikthye-per-antonelen,-por-doli-cift-me-saren!-atdheu-shpjegon-veprimet-e-tij-te-cuditshme

Pas një rrugëtimi të gjatë dhe një marrëdhënie të ndërlikuar mes të dyve, Sara dhe Atdheu dolën çift nga “Për’Puthen” për tu njohur më mirë jashtë.

Kujtojmë se Atdheu pati një shkëputje nga programi dhe më pas u rikthye prej Antonelës.

Të ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ditën e sotme, Shqipja e pyet drejtpërdrejtë Atdheun se përse u kthye në emision për Antonelën dhe jo për Sarën.

Ai u shpreh se gjithçka ndodhi papritur dhe të dyja vajzat i pëlqenin shumë, por në fund bëri diferencën duke zgjedhur Sarën.

Atdheu: Ndodhi ashtu se unë ika për sqarim, janë në dijeni gjithë produksioni.

Unë ika për sqarim dhe jo që të rikthehem.

Ndodhi shumë shpejt që më kërkuan me u rikthy me pëlqimin e gocave.

Pëlqimi ndaj Sarës ishte, edhe ndaj Antonelës, kështu e bëra në fund diferencën se çfarë më ngjit mua.

The post U rikthye për Antonelën, por doli çift me Sarën! Atdheu shpjegon veprimet e tij të çuditshme appeared first on Gazeta Press.