Messi tregon si ishte si nxënës: Nuk më pëlqente të mësoja

196
messi-tregon-si-ishte-si-nxenes:-nuk-me-pelqente-te-mesoja

Në një intervistë të gjatë për gazetën spanjolle Ole, Lionel Messi ka shpalosur shumëçka nga jeta e tij.

Që nga koha kur luante te Rosario e deri në këtë moment, Messi ka treguar përjetimet e tij.

I pyetur se si ishte si nxënës, ai tha se nuk i pëlqente të mësonte.

“Si isha unë si nxënës? Nuk më pëlqente të mësoja dhe ishte e vështirë për mua, por sillesha mirë” – u shpreh Messi.

Argjentinasi e ka mbyllur këtë edicion pasi nuk do të paraqitet në ndeshjen e fundit të sezonit, ndërsa e ardhmja e tij mbetet krejtësisht e paqartë.

The post Messi tregon si ishte si nxënës: Nuk më pëlqente të mësoja appeared first on RahovecNET.