Meda dhe Lulja shijojnë kohën e mirë në deti

312
meda-dhe-lulja-shijojne-kohen-e-mire-ne-deti

Ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë mbeten Lulja dhe Meda.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek publiku, në çdo situatë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Duke u shetitur në vende të ndryshme, ajo dhe Meda gjtihmonë qëndrojnë aktiv me imazhe të shumta për ndjekësit që kanë.

Për më shumë, shikojeni se si dyshja e shfrytëzojnë kohën e mirë në këtë mot me diell./Kosovarja/

The post Meda dhe Lulja shijojnë kohën e mirë në deti appeared first on Gazeta Press.