Nuk është motra binjake, por nëna e Afronës

124
nuk-eshte-motra-binjake,-por-nena-e-afrones

Afrona Dika tashmë njihet për publikun e gjerë dhe ka fituar mjaft popullaritet, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është një modele shumë e kërkuar, një blogere e re, por nga të tjerët njihet më shumë si gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Blero Muharremit.

Sot, ajo si rrallëherë ka publikuar një fotografi me nënën e saj dhe rrjeti shtangu nga ngjashmëria e madhe që ato kanë mes vete.

Në këtë imazh ato duken si motra binjake, e jo si nënë e bijë.

Bukurinë Afrona e paska në gjene dhe këtë na vërtetoi. /Kosovarja/

The post Nuk është motra binjake, por nëna e Afronës appeared first on Gazeta Press.