A është Adrola Dushi më e bukura e Shqipërisë?

273
a-eshte-adrola-dushi-me-e-bukura-e-shqiperise?

Ish miss Shqipëria dhe modelja e njohur konsiderohet si një nga vajzat shqiptare më të bukura.

Adrola Dushi tashmë ka krijuar një karrierë të suksesshme në fushën e modelimit, pasi është mjaft e kërkuar jo vetëm brenda kufijve shqiptarë, por edhe ndërkombëtarë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo përpos se është shumë e bukur, cilësohet edhe për sinqeritetin dhe pozitivitetin që përcjellë në publik, bukuroshja ndonëse është nënë e një djali, asaj asnjëherë nuk i ka munguar shkëlqimi, për të cilin shprehet se kujdeset, por edhe se e ka në gjene.

Një vajzë kaq e bukur, me një personalitet kaq të formuar dhe një shpirt të bardhë, vështirë se e sheh gjithkund, prandaj shpesh bëhet pyetja, a është Adrola Dushi vajza më e kompletuar shqiptare?! /Kosovarja/

The post A është Adrola Dushi më e bukura e Shqipërisë? appeared first on Gazeta Press.