Teuta Krasniqi befason kur tregon se kë e ka për zemër

215
teuta-krasniqi-befason-kur-tregon-se-ke-e-ka-per-zemer

Teuta Krasniqi është protagoniste e shumë shfaqjeve teatrale, filmave, serialeve, etj.

Që nga paraqitja e saj e parë publike, e ka dëshmuar se është e lindur për ekran.

Jeta e saj është e mbushur me histori suksesi.

Teuta Krasniqi, figura më familjare për shumë njerëz, që e shohin prej vitesh në televizion, thotë se të gjitha rolet dhe emisionet i ka për zemër, por megjithatë e veçon paraqitjen e saj në filmin e Gjergj Xhuvanit, ‘’Engjëjt janë largë’’.

‘’E cilësoj si rolin më të rëndësishëm rolin e Hanës në filmin më të ri të regjisorit të mirënjohur Gjergj Xhuvani”, ka thënë aktorja. /Kosovarja/

The post Teuta Krasniqi befason kur tregon se kë e ka për zemër appeared first on Gazeta Press.