“Ka ardhur koha të kryesh marrëdhënie”, Antonela i përgjigjet Sindit zjarrë për zjarrë

202
“ka-ardhur-koha-te-kryesh-marredhenie”,-antonela-i-pergjigjet-sindit-zjarre-per-zjarre

Sindi ju kthye keq Antonelës mbrëmjen e sotme, pasi kjo e fundit e ironizoi gjatë takimit që bëri me Gelianin.

Antonela kujtoi momentin kur Sindi i tha Gelianit se donte ta puthte por ajo nuk e lejoi.

“Pse u mundove të më puthësh?”, tha Antonela me shaka, duke ironizuar Sindin.

Kësaj të fundit nuk i kishte shpëtuar kjo gjë dhe menjëherë reagoi në rrjete sociale.

Reagimi i Sindit:

Por as përgjigja e Antonelës për të nuk ka vonuar.

Ajo i ka rikujtuar Sindit deklaratën e saj për virgjërinë dhe shprehet se është ajo që do të marrë vëmendje në realitet.

Antonela shprehet se Sindi po përdor armët më të ulëta, ashtu siç bën zakonisht.

Reagimi i Antoneles:

The post “Ka ardhur koha të kryesh marrëdhënie”, Antonela i përgjigjet Sindit zjarrë për zjarrë appeared first on Gazeta Press.