Pepe shënon gol të bukur me vole për Arsenalin

169
pepe-shenon-gol-te-bukur-me-vole-per-arsenalin

Arsenali është në epërsi kundër Crystal Palace

Goli ka ardhur në minutën e 36 dhe është shënuar nga Pepe, i cili shfrytëzojë një top të mirë të Tierney.

The post Pepe shënon gol të bukur me vole për Arsenalin appeared first on RahovecNET.