Kështu shkoj e veshur në festën e të birit Bora Zemani

205
keshtu-shkoj-e-veshur-ne-festen-e-te-birit-bora-zemani

Prezantuesja e “Përputhen”, Bora Zemani, është bërë mjaftë e njohur dhe e përfolur gjithëandej.

Prezantimi i këtij shou televiziv e ka vendosur mjaftë në qendër të vëmendjes Boren, shkruan “Kosovarja”.

As jeta private e prezantueses nuk mbetet prapa dhe vëmendja për çdo lëvizje në këtë drejtim është mjaftë e theksuar.

Sot, djali i Bores e kishte festën e Abetares dhe ajo ka shkuar e veshur në të zeza, mjaftë bukur dhe thjeshtë.

The post Kështu shkoj e veshur në festën e të birit Bora Zemani appeared first on Gazeta Press.