Jessica Alba rrëfen momentin e turpshem kur vajza e kapi në momente intime

166
jessica-alba-rrefen-momentin-e-turpshem-kur-vajza-e-kapi-ne-momente-intime

Jessica Alba është bërë mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Përmes kanalit ‘Youtube’ ajo është duke ndarë momente nga jeta e saj personale, transmeton Indeksonline.

Me një video ajo ka bërë një rrëfim interesant, një prej tyre ishte dhe ai kur e bija hyn në dhomë dhe e gjen në momente intime me bashkëshortin.

“Kemi qeshur për disa minuta, pastaj nisa të qaj, mu duk sikur i prisha gjithë imazhin që kishte për ne”, tha aktorja./Indeksonline/

The post Jessica Alba rrëfen momentin e turpshem kur vajza e kapi në momente intime appeared first on Gazeta Press.