Elita tregon prapavijën e shtëspisë ku jeton

317
elita-tregon-prapavijen-e-shtespise-ku-jeton

Elita Rudi vërehet në shumë raste që jeton një jetë luksoze.

Me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ajo në shumë aspekte kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Duke mos qenë aktive në karrierën e saj, moderatorja nuk mungon me momente të shumta nga përditshmëria.

Ajo për të qenë më afër fansave të saj, shumë herë pozon në forma të ndryshme.

Përveç kombinimit në veshje, në imazhin e fundit shihet se Elita jeton jetën në një shtëpi të bukur.

Theksojmë, ajo dhe Gjiko janë prindër të dy fëmijëve.

The post Elita tregon prapavijën e shtëspisë ku jeton appeared first on Gazeta Press.