Tuesday, May 30, 2023

Arkivat Përditshëm May 20, 2021

elita-tregon-prapavijen-e-shtespise-ku-jeton

Elita tregon prapavijën e shtëspisë ku jeton

0
Elita Rudi vërehet në shumë raste që jeton një jetë luksoze. Me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ajo në shumë aspekte kalon në lajm,...
keshtu-shkoj-e-veshur-ne-festen-e-te-birit-bora-zemani

Kështu shkoj e veshur në festën e të birit Bora Zemani

0
Prezantuesja e “Përputhen”, Bora Zemani, është bërë mjaftë e njohur dhe e përfolur gjithëandej. Prezantimi i këtij shou televiziv e ka vendosur mjaftë në qendër...
syla:-kurti-ne-bruksel-i-barazoi-cetniket-me-uck-ne

Syla: Kurti në Bruksel i barazoi çetnikët me UÇK-në

0
Syla gjithashtu tha se Kurti po flet sikur të jetë kryeministër i UNMIK’ut, shkruan Express. “Më shumë po duket një fjalim i një kryeministri të...
nikaj:-disa-prej-ambasadoreve-te-shkarkuar-do-te-duhej-te-dekoroheshin-per-punen-e-bere

Nikaj: Disa prej ambasadorëve të shkarkuar do të duhej të dekoroheshin për punën e...

0
“Është vendim legjitim dhe nuk ka diskutim sa i përket ligjshmërisë së vendimit. Të emëruari politikë janë politikë dhe ministria mund të vendosë se...
u-denua-per-sulm-seksual,-baliq-tregon-sa-para-ju-kerkuan-nga-prokurori-per-lirimin-e-tij

U dënua për sulm seksual, Baliq tregon sa para ju kërkuan nga prokurori për...

0
Ish-Ministri i Shëndetësisë Numan Baliq është dënuar me dy vite burgim për sulm seksual ndaj një gruaje. Baliq ka thënë se këto janë shpifje dhe...
dosja-e-prokurorise:-xhevdet-januzaj-vrau-me-shtate-plumba-gezim-kastratin-ne-peje

Dosja e Prokurorisë: Xhevdet Januzaj vrau me shtatë plumba Gëzim Kastratin në Pejë

0
Gjykata në Pejë ka caktuar 30 ditë paraburgim për Xhevdet Januzajn, i cili para dy ditësh vrau me armë zjarri në një lokal. Kjo u...
zyrtare:-oaktree-ia-jep-275-milione-euro-kredi-interit

Zyrtare: Oaktree ia jep 275 milionë euro kredi Interit

0
Suning ka lajmëruar zyrtarisht se ka kompletuar operacionin e kredisë financiare për 275 milionë euro nga Oaktree Capital për Interin,  ku brenda tri viteve...
“e-kam-pare-babane-tim-si-armik”

“E kam parë babanë tim si armik”

0
Roberto Baggio ka treguar se çfarë e bindi atë që të bëjë një film biografik për jetën e tij dhe personin i cili e...
u-denua-per-sulm-seksual,-baliq-tregon-sa-para-ju-kerkuan-nga-prokurori-per-lirimin-e-tij

U dënua për sulm seksual, Baliq tregon sa para ju kërkuan nga prokurori për...

0
Baliq ka thënë se këto janë shpifje dhe e gjithë kjo është montim pasi që e viktima nuk ka asnjë dëshmi që e tregojnë...
behramaj,-kurtit:-coje-qysh-neser-fsk-ne-ne-veri,-pasi-letren-e-thacit-e-paske-cuar-ne-prokurori

Behramaj, Kurtit: Çoje qysh nesër FSK-në në veri, pasi letrën e Thaçit e paske...

0
Me anë të një postimi në Facebook, Behramaj ka thënë se Kurti s’ka pse ta respektojë këtë zotim të dhënë nga Thaçi, shkruan Rahovec.net. Në...