Në këtë gjendje përfundoj gruaja e Dautit pas ndërhyrjes së këtij personi

184
ne-kete-gjendje-perfundoj-gruaja-e-dautit-pas-nderhyrjes-se-ketij-personi

Lola Haradinaj, është një ndër emrat më të komentuar të kohëve të fundit.

Me foto dhe video të shumta ajo behet lajm në mediat rozë, shkruan Gazeta Press.

Lola njihet për bukurin dhe format e saj të trupit, ani pse është nënë e dy fëmijve.

Por, akoma më të bukur e ka berë grimerja vajza e Shyhretes, Njomza.

Për më shumë shiko foton më poshtë./Gazeta Press/

The post Në këtë gjendje përfundoj gruaja e Dautit pas ndërhyrjes së këtij personi appeared first on Gazeta Press.