Megi Pojani poston foto ulur në tualet

405
megi-pojani-poston-foto-ulur-ne-tualet

Megi Pojani komentohet shumë shpesh për imazhet që poston në rrjetet sociale.

Duke qenë shumë aktive në Instagram, në shumicën e rasteve Megi nuk heziton të publikoj foto bo.mbastike, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, së fundi ka befasuar të gjithë duke pozuar e ulur në gu.acën e tualetit.

“Hape deren e banjes dhe me gjen keshtu s’do me kapni kurre ne nje moment te keq”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie./Blic/

The post Megi Pojani poston foto ulur në tualet appeared first on Gazeta Press.