Tuesday, June 6, 2023

Arkivat Përditshëm May 19, 2021

bebe-rexha:-kane-dashur-te-me-martojne-qe-ne-adoleshence

Bebe Rexha: kanë dashur të më martojnë që në adoleshencë

0
Bebe Rexha ka folur gjithmonë për traditat shqiptare në mediat e huaja dhe së fundmi ka rrëfyer se si pasojë e kësaj ishte gati...
ne-kete-gjendje-perfundoj-gruaja-e-dautit-pas-nderhyrjes-se-ketij-personi

Në këtë gjendje përfundoj gruaja e Dautit pas ndërhyrjes së këtij personi

0
Lola Haradinaj, është një ndër emrat më të komentuar të kohëve të fundit. Me foto dhe video të shumta ajo behet lajm në mediat rozë,...
jeta-dhe-lulet…

Jeta dhe lulet…

0
 Xhevahire Baftiu tash tetë vite merret me kultivimin  e luleve Gratë neper fshatra po angazhohen në kultivimin e luleve, duke synuar që të rrisin prodhimin,...
komisioni-per-ekonomi-nuk-e-voton-bordin-e-ri-te-arkep-it

Komisioni për Ekonomi nuk e voton bordin e ri të ARKEP-it

0
  Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti gjatë shqyrtimit të vendimit të Qeverisë për kryetar dhe anëtarë të Bordit të Autoritetit Rregullativ për Komunikime...
zemaj-–-besnik-bislimit:-a-shkon-ne-ferizaj-me-aeroplan,-automjet-apo-autobus?

Zemaj – Besnik Bislimit: A shkon në Ferizaj me aeroplan, automjet apo autobus?

0
“Mendoj që këso shprehje une ta vizatoj, nuk përkon me kulturën minimale që duhet ta ketë një qeveri. Po thua që unë diskutoj për...
kujtim-shala-e-quan-populist-programin-e-qeverise-qe-rrezikon-organizimin-liberal-te-shtetit

Kujtim Shala e quan populist programin e Qeverisë që rrezikon organizimin liberal të shtetit

0
“Këtu ka edhe pretendime fantastike. Kur ki parasysh që ky përcaktim i takon Politikës së Jashtme, ku nënkuptohet një komunikim specifik diplomatik, kjo është...
rrefimi-i-djalit-te-viktimes-per-vrasjen-ne-peje:-arsimtari-babane-ma-vrau-pasi-e-denoncuam-ne-polici

Rrëfimi i djalit të viktimës për vrasjen në Pejë: Arsimtari babanë ma vrau pasi...

0
Gezim Kastrati, 50-vjeç, u vra me armë zjarri dje, pak metra larg banesës së tij në Pejë. I dyshuari kryesor është Xhevdet Januzaj, ish-...
kapja-e-400-kg-kokaine:-gjykata-merr-vendim-per-shtate-te-arrestuarit

Kapja e 400 kg kokainë: Gjykata merr vendim për shtatë të arrestuarit

0
Gjykata Themelore në Prishtinë u ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve, shtatë të dyshuarve të përfshirë në rastin ku të hënën në...
vjen-nje-super-autogol-i-tottenhamit,-barazon-rezultati

Vjen një super autogol i Tottenhamit, barazon rezultati

0
Është barazuar rezultati në ndeshjen Tottenham-Aston Villa Reguilon ka shënuar një super autogol në minutën e 20-të të ndeshjes The post Vjen një super autogol i...
arsenali-ne-derbi-londinez-me-crystal-palace,-ende-ka-shprese-per-gara-europiane

Arsenali në derbi londinez me Crystal Palace, ende ka shpresë për gara europiane

0
Arsenali do të luajë sonte si mysafirë i Crystal Palace dersa do të kërkojë fitore në mënyrë që të shfrytëzojë ndonjë gabim të Tottenhamit,...