Sindi dha lajmin se u largua përfundimisht nga “Përputhen”

565
sindi-dha-lajmin-se-u-largua-perfundimisht-nga-“perputhen”

Konkurrentja e “Përputhen” ka dhënë lajmin se u largua nga “Përputhen”.

Sindi është njëra ndër konkurrentet më të përfolura të emisionit të dashurisë.

Ajo tash e disa muaj ka hasur në probleme të shumta me konkurrentët tjerë e sidomos ata meshkuj të cilët e ofendonin dhe e shanin atë për thuajse çdo gjë.

Arjani i cili është opinionisti i emisionit “Përputhen” gjithashtu ishte njëri nga ata të cilët nuk i kishte marrëdhëniet e mira me Sindin për arsye të ndryshme.

Pas çdo takimi që Sindi ka pasur ai e ka kritikuar atë në mënyra të ndryshme duke m os lënë vend për një miqësi mes tyre.

Sindi sot ka dhënë lajmin se ajo tani më nuk është pjesë e “Përputhen” dhe tha se arysen së shpejti do ta tregojë nëpërmjet një videoje./Lajmi

The post Sindi dha lajmin se u largua përfundimisht nga “Përputhen” appeared first on Gazeta Press.