Sabri Fejzullahu e uron kështu Arianën: “Na e zbukurove shtëpinë…”

115
sabri-fejzullahu-e-uron-keshtu-arianen:-“na-e-zbukurove-shtepine…”

Ariana Fejzullahu sot feston ditëlindjen.

Ajo po merr vazhdimisht urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ka një raport superior me familjen e Ermalit, ajo respektohet në mënyra të shumta nga vjehrritë e saj në këtë ditë, është Sabriu ai i cili ka shkruar fjalët më të mira për të.

“Atë ditë të madhe që erdhe na e zbukurove shtëpinë ti lule e jona, edhe 100 të tjera”, ka ai për rejën.

The post Sabri Fejzullahu e uron kështu Arianën: “Na e zbukurove shtëpinë…” appeared first on Gazeta Press.