Ju njohim me dy konkurrentet e para të “Big Brother VIP”: Tea dhe kjo ish konkurrente e “Për’puthen”!

307
ju-njohim-me-dy-konkurrentet-e-para-te-“big-brother-vip”:-tea-dhe-kjo-ish-konkurrente-e-“per’puthen”!

Ditën e djeshme në media u përfol se së shpejti do të fillojnë audicionet e “Big Brother VIP” dhe ndryshe nga çdo “Big Brother” që jemi mësuar të shohim këtu do të ketë personazhe të njohur të ekranit.

Ata nuk do të jetojnë mes luksit por mes vështirësive.

Sigurisht që kjo deklaratë mori tepër vëmendje dhe njerëzit janë kuriozë se cilët do të jenë banorët e parë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se dy konkurrentet e para do të jenë pikërisht vajzat që trazuan rrjetin në Për’puthen.

Bëhet fjalë pikërisht për Shqipe Hysenaj dhe Tea Trifoni.

Gjithesesi mbetet për tu parë nëse do të ketë konkurrent tjetër nga Për’puthen ose jo.

The post Ju njohim me dy konkurrentet e para të “Big Brother VIP”: Tea dhe kjo ish konkurrente e “Për’puthen”! appeared first on Gazeta Press.