Aida Doçi i pëlqen burrit si nuse apo si kullerk?

310
aida-doci-i-pelqen-burrit-si-nuse-apo-si-kullerk?

Aida Doçi mund ti këndoj të gjitha zhanret muzikore dhe kjo e bënë të veçantë këngëtaren.

Ajo e nisi karrieren muzikore në “X Factory Albania”, ku u bë pjesë e grupit të vajzave dhe patën mjaft sukses.

Aida, pas karrieres së shkurtër me grupin, nisi një karriere solo, e cila vazhdon të jetë e sukseshme dhe me shumë hite, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Aida shpesh luan edhe me stilin, së fundi u paraqit si nuse, ndërkohë shpesh i pëlqen të duket edhe cool.

The post Aida Doçi i pëlqen burrit si nuse apo si kullerk? appeared first on Gazeta Press.