Wednesday, May 31, 2023

Arkivat Përditshëm May 18, 2021

aida-doci-i-pelqen-burrit-si-nuse-apo-si-kullerk?

Aida Doçi i pëlqen burrit si nuse apo si kullerk?

0
Aida Doçi mund ti këndoj të gjitha zhanret muzikore dhe kjo e bënë të veçantë këngëtaren. Ajo e nisi karrieren muzikore në “X Factory Albania”,...
ju-njohim-me-dy-konkurrentet-e-para-te-“big-brother-vip”:-tea-dhe-kjo-ish-konkurrente-e-“per’puthen”!

Ju njohim me dy konkurrentet e para të “Big Brother VIP”: Tea dhe kjo...

0
Ditën e djeshme në media u përfol se së shpejti do të fillojnë audicionet e “Big Brother VIP” dhe ndryshe nga çdo “Big Brother”...
kurti-pas-darkes-ne-bruksel:-fola-per-liberalizimin-e-investimet,-me-vuciqin-takohemi-kah-mesi-i-qershorit

Kurti pas darkës në Bruksel: Fola për liberalizimin e investimet, me Vuçiqin takohemi kah...

0
Ai ka thënë se në këtë takim ai ka vënë theksin kryesor tek çështja e liberalizimit të vizave dhe rritja e investimeve, shkruan Rahovec.net. “Unë...
kurti-therret-konference-per-media-pas-perfundimit-te-darkes-me-lideret-e-rajonit

Kurti thërret konferencë për media pas përfundimit të darkës me liderët e rajonit

0
Kjo është bërë e ditur me anë të një postimi në Facebook nga zëdhënësi i qeverisë, Përparim Kryeziu, shkruan Rahovec.net. Ai ka thënë se konferenca...
borrell-flet-para-darkes-ku-do-jene-te-pranishem-kurti-e-vuciq

Borrell flet para darkës ku do jenë të pranishëm Kurti e Vuçiq

0
“Qëllimi është të lidhemi me partnerët tanë në rajon, t’i dëgjojmë ata, të kuptojnë shqetësimet dhe idetë e tyre dhe të shohim se si...
ragmi-mustafa:-do-kerkojme-bashkimin-me-kosoven

Ragmi Mustafa: Do kërkojmë bashkimin me Kosovën

0
“Dialogu tani është në pikën e vazhdimit të bisedimeve dhe Lugina e Preshevës pret ti bashkëngjitet Kosovës. Është e drejtë e jona të kthehemi...
svecla-anulon-projektin-21-milione-eurosh

Sveçla anulon projektin 21 milionë eurosh

0
  Ministria e Punëve të Brendshme ka anuluar projekt prokurimin për furnizimin me dokumente personale identifikuese, projekt ky që përfshinte shpenzimin e 21 milionë eurove....
ilir-murtezaj-rikthehet-ne-krye-te-atk-se

Ilir Murtezaj rikthehet në krye të ATK-së

0
  Drejtori i Përgjithshëm i ATK-së Ilir Murtezaj, rifillon punën, me ç’rast ka mbajtur takim me menaxhmentin e lartë, në të cilin u diskutuan aktivitetet...
aksident-i-rende-tek-kompleksi-“ramiz-sadiku”

Aksident i rëndë tek kompleksi “Ramiz Sadiku”

0
Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku te kompleksi “Ramiz Sadiku” në Prishtinë. Vetura luksoze Q7 është aksidentuar me një Smart, me ç’rast janë...
vrasja-ne-peje:-raportohet-se-dorasi-tentoi-t’ia-dhunonte-vajzen-viktimes

Vrasja në Pejë: Raportohet se dorasi tentoi t’ia dhunonte vajzën viktimës

0
Një vrasje ka tronditur sot qytetin e Pejës. Vrasja ka ka ndodhur në lokalin Zhara në rrugën Gjin Gazulli në Pejë, sot rreth orës...